Геотермальний тепловий насос Thermia Atlas

тепловой насос Thermia Atlas
  • Інверторний геотермальний тепловий насос преміум класу 
  • Теплова потужність в двох розмірах: 3-12 та 4-18 кВт
  • Середньорічний коефіцієнт перетворення SCOP 6,15
  • Температура подачі в систему опалення до 65 0С
  • Запатентована технологія нагріву гарячої води  HGW, з можливою температурою в бойлері до 80 0С, що дає дуже великий запас теплої води в крані при змішуванні
  • Можливість підключення пасивного або активного кондиціонування будинку
  • Погодо-залежне регулювання температурою системи опалення
  • Вбудована та безкоштовна функция управління через Інтернет Thermia Genesis Online
  • Можливість використання з системою розумного будинку або диспетчирізації через протокол Modbus

Геотермальне опалення будинку

advantage icon

Інверторна технологія

Інверторний компресор плавно регулює теплову потужність, підлаштовуючись від поточну погоду за вікном. Цей тепловий насос також підлаштовує нагрів гарячої води в бойлері та інтенсивність опалення в залежності від того як ви користуєтесь цими системами. Наприклад, контролер може вивчити знижувати температуру в будинку коли нікого немає вдома в будні дні.

advantage icon

Найефективніший тепловий насос

Дозволить економити до 80% енергію на геотермальному опаленні, гарячу воду та охолодження будинку завдяки найвищому SCOP серед конкурентів, що становить 6,15! SCOP – це показник ефективності теплового насосу за весь рік включаючи весь опалювальний сезон, нагрів побутової води та кондиціонування влітку. Це своєрідне “КПД” теплонасосу, що показує співвідношення виробленого тепла до витраченої електроенергії. 

advantage icon

Швидкісний нагрів гарячої води

Thermia HGW – це запатентована технологія нагріву побутової води тепловим насосом. Суть її в тому, що нагрів бойлеру відбувається паралельно з опаленням за допомогою додаткового теплообмінника та є побічним продуктом опалення. І на такий нагрів тепловий насос направляє самий гарячий фреон одразу після компресору. Таким чином бойлер всього з 180 літрами об’єму дасть до 545 літрів змішаної види в крані з температурою 40 °C.

advantage icon

Thermia Online

Як управляти системою опалення будинку з телефону? З Thermia Online це просто. Знижуйте температуру в будинку, підвищуйте перед поверненням, автоматизуйте календарем, відключайте нагрів води, басейну і так далі. Все це вже доступно в цій моделі та без будь якої абон. плати.

Переваги теплових насосів Thermia

Теплові насоси можуть забезпечити нагрів, гарячу воду та охолодження в одном пристрої та в 6 разів дешевше за електричні котли та в 4-5 раз зі газові.

Більше того, тільки теплові насоси Thermia можуть виконувати всі ці функції одночасно та перемикають режими роботи автоматично в залежності від погоди.

Автоматика також має функції розумного будинку або може працювати зі сторонніми системами.

Документация Thermia Atlas