Тепловий насос Thermia - №1 в Європі.
Шведська якість за прийнятну ціну

Форма підбору теплового насосу

Що таке тепловий насос?

Це опалювальне обладнання, що використовує тепло навколишнього середовища (ґрунтових вод, повітря та грунту) для опалення будинку. На 1 кВт електроенергії може вироблятись до 6 кВт тепла.

Геотермальній теплові насоси

Буріння під тепловий насос

тепловой насос со скважинами

За відсутності  належної  земельної території, встановлюється вертикальний теплообмінник (зонд). Це найбільш компактний спосіб, котрий дозволяє зберегти цілісність ландшафту. Температура ґрунту на глибині буріння  свердловини  стабільно знаходиться на рівні +10ºС, завдяки цьому ефективність теплового насосу з вертикальним теплообмінником вище. В свердловину опускається зонд з поліетиленової труби, яка має форму латинської літери «U». Не обов’язково використовувати одну глибоку свердловину, можна пробурити декілька неглибоких, більш дешевих свердловин, головне отримати загальну розрахункову глибину.

Ґрунтовий тепловий насос

грунтовый тепловой насос

Тепловий насос збирає тепло ґрунту за допомогою колектору, який вкладається поряд з будинком близько метра глибиною. Горизонтальний контур збирає сонячну енергію, яка накопичується у ґрунті  за літо. Колектор геотермальної опалювальної системи розміщується горизонтально, глибше рівня промерзання ґрунту. Такий спосіб забезпечує високу енергоефективність, так як температура на глибині закладення колектору становить близько 3-8 ºС. Монтаж горизонтального теплообмінника вимагає наявності значної земельної площі і може пошкодити вже облаштовану територію.

Тепловий насос вода вода

тепловой насос вода-вода

Вода викачується з першої свердловини за течією, через проміжний теплообмінник, відбирається тепло з води (дельта температур 3-4 градусів). Потім вода скидається у другу свердловину нижче за течією ґрунтових вод. До мінусів належить постійне обслуговування системи, а також непрогнозовані зміни геологічних і водоносних параметрів (дебіт і склад води у свердловині може змінюватися у гіршу сторону з природних незалежних від інсталятора причин).

Аналогічна система може використовуватися з глибоководною рікою.

Тепловой насос повітря вода

Повітряні теплові насоси працюють за принципом класичної холодильної машини: вони забирають тепло від навколишнього повітря, та нагрівають ним теплоносій в вашій системі опалення та гарячого водопостачання. Влітку ж навпаки – тепло з приміщень викидається на вулицю. Таким чином, природа забезпечує нам ідеальний комфорт в оселі економічним способом і з майже нульовим негативним впливом на навколишнє середовище.

Основний принцип простий, як все геніальне: взяти вільну енергію, яка існує в повітрі, та перетворити її в опалення, гарячу воду та кондиціювання для вашого будинку.

тепловой насос воздух вода Thermia iTec
Thermia iTec: тепловий насос повітря вода

Діапазон роботи починається від температури вище ніж -25°C

Тепло взимку. Тепловий насос концентрує низькопотенційне тепло від повітря і підвищує його температуру. Потім тепло передається в систему розподілу теплоносія для будинку – як правило в радіатори, систему теплої підлоги, конвектори або фанкойли.

Прохолода влітку. Влітку цей процес відбувається в зворотному напрямку. Тепловий насос збирає тепло з системи холодопостачання будинку і – викидає його в навколишнє середовище.

Переваги теплових насосів

Ефективність

У шведських теплових насосах співвідношення затрат електроенергії до отриманого тепла SCOP може досягати 6. Це означає, що на 1 кВт витраченої електроенергії може вироблятися до 6 кВт теплової енергії. Такий показник характерний  тільки для деяких  європейських  виробників теплових насосів. Нариклад у нашій флагманській моделі теплонасосу, Thermia Atlas SCOP складає 6,15.

Чим вище температура джерела – середовища з якого  забираємо тепло (ґрунт чи повітря), тим простіше виробляти високотемпературне тепло для системи опалення.

Надійність

Дане обладнання має ресурс роботи понад 25 років. Найстаріший тепловий насос Thermia працює вже більше 45-ти років.  У ньому періодично заміняють комплектуючі, проте свою функцію опалення він виконує досконально. У музеї Thermia,  у шведському містечку Арвіка, де знаходиться й сам завод  по виробництву теплових наносів, представлені експонати, яким вже більше 50-ти років. Варто відзначити, що вони були замінені через моральну старість, проте не фізичну. По суті, теплові насоси ще знаходяться у робочому стані.

Гарантія 5 років

Гарантія на наше обладнання становить 5 років! Це пов’язано з тим, що все обладнання збирається  та комплектується виключно у Швеції та належить до класу «А» по енергоефективності. Ми цілком та повністю впевнені у якості нашого обладнання.

Легке управління

Тепловий  насос є досить легким у експлуатації та  не потребує спеціального обслуговування. Перед початком опалювального сезону необхідно лише почистити фільтри  у системі  опалення і перевірити у ній тиск.

Отопление без газа та дров

Вас більше не турбую ціни на газ та дрова. Тепловий насос працює від електроенергії, але потребує її менше в 4-6 разів.

Нема необхідності оплачувати підключення газу до будівлі, платили за проектування газового підключення. Іноді ціна за підключення газу така, що є аналогічно з ціною теплонасосу включаючи монтаж!

Швидка окупність

Теплові насоси використовують  на 75%  відновлювальні джерела енергії навколишнього середовища та  на 25% використовують електроенергію. Як наслідок, витрати у 4 рази менші, ніж опалення електрокотлом чи газовим котлом. Окупність теплового насосу становить 3-7 років (в залежності від розміру будинку). В кожному випадку ми прорахуємо ваш термін окупності.

Про шведську компанію Thermia

5 лет гарантии на шведское оборудование Thermia

Шведская компания Thermia AB  разрабатывает и производит тепловые насосы для отопления, горячего водоснабжения и кондиционирования с 1973 года! И все это время специализируется только на этом.

Компанія Thermia входить до холдінгу STIEBEL ELTRON (Німеччина). Виробничі потужності знаходяться на території Швеції (м. Арвіка), де розташований також найбільший в європі інженерний центр дослідження теплових насосів (R&D) площею 5000 м2!

Наші співробітники проходять щорічне стажування в науковому центрі виробника. Замовляючи обладнання Термія, ви можете бути впевнені в поставці легендарної шведської якості.

Відгуки про теплові насоси Thermia

https://www.youtube.com/watch?v=5VqSVvYxMOwu0026t=3s
Пример использования теплонасоса грунт вода

У 2009 році Володимир встановив собі шведський тепловий насос Thermia типу грунт-вода. З того часу теплонасос Thermia Diplomat справно працює та економить значні кошти на опаленні будинку без газу. Опалення реалізоване через радіатори. Колектор теплонасосу (зовнішній контур) складається з труби, укладеної на глибині півтора метра під газоном.

В 2010 році сім’я встановила тепловий насос Thermia Diplomat 12. Площа будинку складає 240 метрів.

Больше видео-отзывов о тепловых насосах в нашей галерее работ

Кондиціонування тепловим насосом

кондиционирование потолками

Якщо стоїть задача не обігріву, а охолодження, то здійснюється принцип зворотної дії, так званий – реверсний режим. Тепло всередині приміщення передається рідині, котра циркулює у колекторі.

Пасивний модуль охолодження Thermia дозволяє тепловому насосу кондиціонувати будівлю з мінамальними експлуатаційними витратами. Таке пасивне кондиціонування на 100% з відновлючального джерела, прохолодного грунту та грунтових вод.

При використанні активного модулю охолодження, тепловий насос 80% часу працює в пасивного режимі і тільки за умов сильної спеки вмикає компресор. Тоді така система переходить в активне охолодження. Але навіть за таких умов таке охолодження значно ефективніше ніж кондиціонером тому, що система продовжує скидати тепло в прохолодні свердловини.

Один тепловий насос Thermia може працювати одночасно у 2-х режимах: нагрів гарячої води і кондиціонування.

В повітряних теплових насосах функція кондиціонування вже вбудована і реалізується так само як в кондиціонерах, за допомогою перемикання фреонового клапану. В такій системі ефективність буде аналогічна кондиціонеру. Тільки в такому випадку ва мне треба купляти ще і кондиціонери

Охлаждение потолками, стенами или фанкойлами

теплые стены, холодный потолок

Ідеально підходить для системи охолодження за допомогою фанкойлів, холодних стель та\або холодних стін. Використання водяного контуру охолодження більш екологічно, ніж традиційна фреонова система.

Блок пасивного або активного кондиціонування може бути встановлений в будь який тепловой насос Thermia.

В теплових насосах повітря-вода ця функція вже вбудована за допомогою перемикання фреонового клапану в зовнішньому блоці. В таких системах ефективність буде приблизно як у кондиціонерах. Але вам не треба буде купляти ще кондиціонери. Ви отримуєте систему 2 в 1!

Управление климатом Вашего дома через Интернет

Управление через Интернет Thermia Online
Приложение Thermia Online

Модели Atlas, Calibra и Мega уже оснащен Thermia Online, – функцией, которая позволяет осуществлять дистанционное управление тепловым насосом и мониторинг с помощью смартфона или компьютера. Вы можете просматривать текущие температуры и устанавливать рабочие параметры в любое время. 

Thermia Online также имеет удобную функцию календаря и функцию извещения инсталятора, которая автоматически предупреждает всех о любых ошибках в работе. Данная онлайн-система предоставляет установщикам исчерпывающие диагностические данные, а также позволяет им оперативно реагировать на уведомления. Онлайн-контроль и мониторинг оптимизируют энерго-эффективность для владельцев большого количества объектов недвижимости. Приложение Thermia Online доступно как для Android, так и для iPhone.


Популярні питання

Що таке тепловий насос та як він працює?

Теплові насоси переносять тепло з одного середовища в інше. Наприклад, з ґрунту, грунтових вод, повітря в систему опалення будинку. Це тепло потім відновлює Сонце влітку.

Что таке коефіцієнт перетворення тепла (COP)?

Це відношення затраченої електроенергії до виробленої теплової. Чим воно більше, там ефективніше тепловий насос. Повітряний теплонасос дасть від 3 до 4. А геотермальний до 6.

Який тепловий насос краще: геотермальний чи повітряний?

Геотермальні системи ефективніше за повітря вода, але дорожчі. Також мінусом грунтового теплонасосу є неможливість бурити в деяких місцях.
З тепловим насосом повітря вода треба повністю дублювати теплову потужність електро чи газовим котлом.

Чи можна забезпечити також кондиціонування влітку тепловим насосом?

Так, тепловий насос забезпечить також прохолодою влітку. Кондиціонери не потрібні. Ви отримуєте систему 2 в 1: і ефективний котел и кондиціонер.


Вартість теплового насосу

Щоб отримати пропозицію на тепловий насос з монтажем, заповніть форму про ваш будинок. Ми відповімо на наступний робочий день.

Порахувати вартість

О клиентах Thermia

завод Thermia

Історія Thermia

У 1889 році швед Пер Андерсон почав розробку перших у світі енергозберігаючих печей для приготування їжі, опалення та нагріву гарячої води. Його бізнес активно  розвивався і вже у 1923 році отримав назву Thermia. З тих пір ми керуємося оригінальними ідеями  Пера: « Продукти, які ми виробляємо та випускаємо мають бути не тільки кращими у наш час, але й випереджати його». У 1973 році під час світової паливної кризи, компанія Thermia випустила перший у світі серійний тепловий насос. З тих пір компанія займається  розробкою та виробництвом  першокласних теплових насосів і супутнього обладнання.

Клієнти з усієї Європи оцінили продукцію компанії, історія якої налічує понад 90 років розробок, дослідів, проектування та злагодженої роботи команди та надійних партнерів з більше ніж 30 країн світу.

В Україні компанія Thermia представлена вже понад 13 років. З кожним роком все більше людей у нашій країні обирають саме теплові насоси.