Тепловий насос повітря вода Thermia iTec | Зроблено в Швеції

Thermia iTec Inverter
  • Інверторний тепловий насос повітря-вода
  • Опалення, гаряча вода та кондиціонування у одному пристрої
  • Продуктивно працює до  -25 °C
  • Втрата потужності у морози найнижча серед конкурентів
  • Клас енергоефективності А+++
  • Метео-залежна автоматика
  • Три варіанти модифікації внутрішнього блоку

Теплові насоси повітря вода Thermia, Швеція

advantage icon

COP ПОВІТРЯНОГО ТЕПЛОВОГО НАСОСУ

iTec – це нова розробка компанії Thermia. Серед аналогів має найвищий «чистий» коефіцієнт  ефективності  COP = 4,72. (iTec 5 при A7/W35 відповідно до нормативу EN14511). Thermia iTec може опалювати будинок, нагрівати побутову воду та басейн, а також охолоджувати приміщення влітку. Інверторна технологія дозволяє якомога  ефективніше скоротити експлуатаційні витрати, порівняно з традиційним паливними колами.

advantage icon

ЕФЕКТИВНЕ ОПАЛЕННЯ

Високий  рівень енергоефективності досягається завдяки инверторному компресору, циркуляційним насосам з вбудованим частотним перетворювачем, а також новій системі автоматичної разморозки зовнішнього блоку, що досягається завдяки  використанню «економічного» тепла, що виробляється тепловим насосом з системи опалення. Даний тепловий насос дозволить Вам суттєво зменшити витрати на опалення та окупити його вартість 3-5 раз за період експлуатації..

advantage icon

КОНДИЦІОНУВАННЯ ТЕПЛОНАСОСОМ

У літній період тепловий насос може працювати у режимі кондиціонування. Завдяки фанкойлам чи/та холодним стінам тепло «забирається» з приміщення і «викидається» у атмосферу, або до баку гарячої води чи на підігрів басейну, що підвищує його ефективність у порівнянні з традиційними системами кондиціонування.

advantage icon

Оттайка наружного блока

Ефективна разморозка зовнішнього блоку за рахунок вже виробленого тепла із будинку замість електричного кабелю

advantage icon

НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ШУМУ

Аккустичеки оптимизировный наружный блок делает iTec одним из наиболее тихих на рынке. Можете размещать его с любой стороны дома без беспокойства о шуме для Вас или Ваших соседей. Звуковой уровень всего до 45 дБ(А).

advantage icon

Европейский производство

Гідрофобне покриття зовнішнього блоку захищає від корозії, колей та кислотності. Навіть на березі моря не буде ніякої корозії. Шведська якість компонентів забезпечить довгу експлуатацію. А новий фреон R32 не зашкодить навколишньому середовищу.

advantage icon

Умный контроллер

Контроллер теплового насоса воздух вода контролирует систему отопления в зависимости от погоды. Данные тепловые насосы работают с повышенной точностью. Также они довольно легки в управлении. Можете просто управлять комнатной температурой или пользоваться более расширенными функциями, таким как календарь или ночной тариф.

Яка перевада цього теплового насосу?

Цей шведскький тепловий насос повітря вода забезпечить суттєво скоротити витрати на опалення та опупить себе за 3-5 років експлуатації.

Техническая документация Thermi iTec